Categories
NieDlaUE
Zdjęcie  jest jeszcze mocniej niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać związane z tematyką naszej strony wskazywaną przez tytuł, bo: Unia to właśnie Niemcy: "89 centów z każdego 1 euro wydanego w ramach dotacji wraca do Niemiec": http://ucinacz.pl/973856 Gdy przeprowadzono sondaż w USA (w dodatku wśród studentów, a nie żadnych analfabetów) z pytaniem, kto spowodował holocaust, to 9 na 10 osób odpowiedziało: Polacy.  To informacja dla wielu ignorantów, którzy to ignorują, tłumacząc "Nie ma potrzeby tłumaczyć. Bo to takie bzdury, że obozy koncentracyjne były polskie, że KAŻDY to wie". Jak pokazuje przytoczony przykład, obecny stan rzeczy jest bardzo daleki od tego że KAŻDY zna prawdę. Dlatego trzeba o tym przypominać (ale na litość Boską - po ANGIELSKU, bo w Polsce to rzeczywiście KAŻDY o tym wie). Wielu swoją ignorancję usprawiedliwia też tym, że "oj tam, przecież to drobny szczegół". Do tych osób: Zwróćcie uwagę na to: w przypadku, że obozy były polskie to "drobny szczegół", ale w przypadku, że obozy nie były niemieckie, tylko nazistowskie ("bo nie wszyscy Niemcy to naziści!!!"), to to już drobny szczegół nie jest. Tak więc, jeżeli ktoś w ten sposób usprawiedliwia swoją ignorancję, to oznacza to (wybaczcie dosadność wyrażenia), że lubi być dymany. Poza tym skuteczna manipulacja opiera się właśnie na tym, że diabeł tkwi w szczegółach, na stopniowym wypaczaniu znaczenia pojęć na przestrzeni długiego czasu (poczytajcie sobie anegdotę o gotującej się żabie). Ludzie muszą sami zadbać o prawdę historyczną, bo na media nie ma co liczyć (grafika przedstawiająca, ile mediów w Polsce należy do Niemiec: http://ucinacz.pl/835533. A niebezpieczeństwo jest wielkie z tego powodu, że przeciwko Polsce są nie tylko Niemcy, którym na rękę jest znaleźć sobie kozła ofiarnego, który pozwoli im się wybielić, a - przede wszystkim - lobby żydowskie, które widzi w tym okazję do nabicia sobie ogromnego majątku (i to wielokrotnie większego niż te formalne 65 mld dol. - więcej o tym tutja: "O planach utworzenia na terenie Polski państwa żydowskiego" - http://ucinacz.pl/492837  , dodatkowo niepokojące jest jeszcze to, że to lobby zawarło sojusz z Rosją w kwestii tworzenia wspólnej wersji II wojny światowej). #GermanDeathCamps #GermanCamps #NaziCamps #NaziDeathCamps #PrzemysłHolocaust
212 likes
Wykrywacz Metali i Pszczoły
www.rafalkucia.plBARTNICTWOZwiększyć populację pszczółPropagować chęć tworzenia naturalnych pasiek wolnych pszczół, oraz odrodzena staropolskiej tradycji bartnictwa.WYKRYWACZ METALIZgłaszanie wszystkich znaleziskSwoim przykładem zachęcić do akcji:AKCJA - "ZGŁASZAMY ZNALEZISKO"Cel- zebranie jak największej ilości dokumentów, informacji o naszym odkryciuNAJWAŻNIEJSZE !!!- Finalnie musimy uzyskać na papierze co zgłosiliśmy i czy nasze znalezisko jest zabytkiem lub zabytkiem archeologicznym i czy przejmuje je Państwo, czy może zabytkiem nie jest i możemy sobie je zabrać.JAK TO ZROBIĆ:Ano podczas spaceru i to bez wykrywacza, należy się dokładnie rozglądać i odszukać jakiś leżący przedmiot, np. wypłukaną monetę na polu, jakiś wypłukany guzik, czy tam kawałek innego metalu.Ważne by nie robić ściemy, sprawa ma być uczciwa i czysta.Gdy tak wędrując wypatrzymy nasze „znalezisko”, bierzemy telefon i powiadamiamy lokalnego konserwatora o naszym odkryciu i pytamy co teraz mamy zrobić.Dalsze ruchy określi konserwator, więc postępujmy zgodnie z jego wolą.( Możemy też do Starosty )ZAKOŃCZENIE AKCJI _ ZBIERANIE MATERIAŁÓWGdy mamy już jakieś informacje na papierze wysyłamy do Sapera - Artura Troncika ze strony www.saperu.plWAŻNE- musimy to mieć na papierzeFinał akcji- to porównanie zebranych informacji i próba stworzenia listy przedmiotów nie zabytkowych. ( oczywiście na to czy coś jest zabytkiem będzie też wpływało miejsce odkrycia, ale miejmy nadzieję że konserwatorzy to wytłumaczą)Jeżeli jesteś zainteresowany zrobieniem czegoś w tym kraju- zapraszam.Masz pytania? Pisz na privPozdrawiam Artur Troncik -SaperMoja strona Saperu.pl(skopiowano z profilu Artura Troncika) 
NIE dla szczepień
NIE dla szczepień nie jest ZA bezpiecznymi szczepionkami, dlatego że one nie istnieją i nigdy nie będą istniały. Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to znaczy, że nie zbadał wystarczająco dogłębnie całego tematu. Nawet jeśli zostałyby “oczyszczone” z toksycznych składników, to i tak pozostaje wiele do życzenia: niewłaściwa droga narażenia; pierwotny grzech antygenowy, który od początku błędnie programuje układ odpornościowy; mimika molekularna i autoagresja; obce DNA; właściwości onkonogeniczne i mutogenne, tłumienie TH1, itd."Bezpieczne szczepionki", "zdrowe szczepionki”, czy „naturalne szczepionki” mają jedną wspólną cechę: są oksymoronami (sprzeczność sama w sobie). Nawet Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych uznał szczepionki, jako produkt "nieuchronnie niebezpieczny" (unavoidably unsafe) https://www.law.cornell.edu/supct/html/09-152.ZD.htmlWięc nie, nie jesteśmy za bezpiecznymi i zdrowymi szczepionkami, ani nawet za komisją do spraw bezpieczeństwa szczepionek, ponieważ już wiemy, że szczepionki są nieuchronnie niebezpieczne. Ludzie, którzy domagają się "bezpiecznych" i "zdrowych" szczepionek, mimo dobrych intencji, pomagają utrwalić błędne przekonanie, że potrzebne nam są szczepionki, aby pozostać zdrowym i zapobiegać chorobom zakaźnym. My wiemy, że jest to jedynie iluzja bazująca na wielopokoleniowym stosie kłamstw. My jesteśmy ZA zniesieniem nie tylko przymusu, ale i całego procederu, aby raz na zawsze położyć kres tym oszustwom medycznym, przemocy wobec dzieci i zbrodni przeciwko ludzkości.